Закон про кримінальні проступки підписав Президент України Петро Порошенко

22
Кві
2019

В листопаді минулого року народні депутати більшістю підтримали закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення досудового розслідування окремих категорій кримінальних правопорушень.

Цей закон виводить керування транспортним засобом у стані сп’яніння із категорії справ про адміністративні правопорушення. Після вступу в силу цього закону, нетверезе водіння буде розслідуватися за правилами, які визначає Кримінальний процесуальний кодекс України і водіїв притягатимуть до кримінальної відповідальності.

Якщо водія буде упіймано за нетверезим водінням, йому уже загрожуватиме штраф, в розмірі від 17 до 34 тис. грн., а позбавлення водійських прав на рік, замінить позбавлення прав строком до трьох років.

Якщо ж водія буде повторно впіймано за вчиненням такого правопорушення, йому загрожуватиме штраф до 51 тис. грн. і позбавлення права керувати транспортними засобами.

Закон вступить в силу з наступного, 2020 року.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що протокол про адміністративне правопорушення не оскаржується.

Оскарження штрафів ПДР
Кримінальні справи ДТП
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist, Twitter.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk