Нетверезих водіїв відправлятимуть в морг

16
Кві
2019

Для водіїв, які керуватимуть транспортними засобами у нетверезому стані запроваджують нове покарання. Таких порушників направлятимуть на примусові громадські роботи в морг.

Повідомляється, що наприкінці минулого року у містечку Ніспорени, що у Молдові, влада прийняла рішення застосовувати до усіх водіїв, в яких рівень сп’яніння перевищує 0,3 проміле, покарання у виді позбавлення водійських прав назавжди.

Тепер же покарання вирішили доповнити. Правопорушників додатково каратимуть громадськими роботами у міському морзі. Правопорушники будуть безоплатно прибирати у закладі та транспортувати тіла покійників.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що пішохідні переходи в Україні можуть поміняти.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Оскарження штрафів ПДР
Стягнення шкоди 

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: www.Facebook.com/AutoYrist, www.Instagram.com/AutoYrist, www.Twitter.com/AutoYrist та канал www.YouTube.com/BogdanGlyadyk