Водійське посвідчення видаватиметься по новому

9
Кві
2019

Кабінет Міністрів вніс зміни в ряд нормативних актів, які регулюють порядки підготовки водіїв, акредитації автошкіл, отримання посвідчень водія.

Зокрема, зміни передбачають обов’язкову відеофіксацію складання іспитів із знання ПДР та навичок керування транспортним засобом.

Складати теоретичний і практичний іспит доведеться в одному територіальному Сервісному центрі МВС. Свідоцтво про закінчення автошколи буде дійсне лише два роки.

Отримати водійське посвідчення можна буде лише при наявності відмітки про реєстрацію місця проживання у документі, що посвідчує особу.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що у Києві збільшили швидкість руху для автомобілів.

Оскарження штрафів ПДР
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: www.Facebook.com/AutoYrist, www.Instagram.com/AutoYrist та канал www.YouTube.com/BogdanGlyadyk