Відеореєстратор, який попереджає ДТП

3
Кві
2019

Технічний пристрій відеофіксації, який виявляє ознаки втоми водія і попереджає зіткнення транспортних засобів розробили в компанії ArVizon. Винахідники створили відеореєстратор, який фіксує все, що відбувається навколо пристрою на 360 градусів.

Однак це не основна «фішка» пристрою. Як стверджують в компанії, їхній реєстратор може виявляти ознаки втоми у водія автомобіля. У випадку, якщо пристрій розумітиме, що водій засинає, він просто його розбудить.

Повідомляється, що пристрій слідкуватиме за рухом і формою очей, рота водія. Як тільки система «розпізнає», що водій починає засинати, вона одразу ж подає звуковий сигнал, який будить водія.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що ДТП можна оформити через Інтернет.

Оскарження штрафів ПДР
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: www.Facebook.com/AutoYrist, www.Instagram.com/AutoYrist та канал www.YouTube.com/BogdanGlyadyk