У Києві збільшили швидкість руху для автомобілів

1
Кві
2019

Згідно вимог пункту 12.4 ПДР У населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год.

Разом з цим, ПДР передбачають, що на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, за погодженим з уповноваженим підрозділом Національної поліції рішенням власників доріг або органів, яким передано право на утримання таких доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

Восени минулого року столичною владою було затверджено перелік 17 ділянок доріг, де дозволено пересуватися зі швидкістю, що не перевищує 80 км/год. Цей перелік АвтоЮрист наводив за посиланням.

Згідно цього ж рішення, із більшою швидкістю дозволено їздити лише в період з 01 квітня до 01 листопада.

За перевищення швидкості більше як на 20 км/год. закон передбачає штраф в розмірі 255 грн. За перевищення дозволеної швидкості більше як на 50 км/год – 510 грн. Разом з цим у Верховній Раді зареєстрований законопроект, який передбачає штраф за перевищення дозволеної швидкості руху в розмірі 3400 грн.

Раніше АвтоЮрист розповідав, що кількість TruCAM на автодорогах знову збільшують.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальна справа по ДТП
Адміністративні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні (ст. 286 КК України), ✔ слідчі дії (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ оскарження штрафів за порушення ПДР, ✔ спори із страховими компаніями, ✔ справи про стягнення шкоди, отриманої в ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах:
Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk