Кількість TruCAM на автодорогах знову збільшують

25
Бер
2019

Від сьогодні, на автомобільних дорогах України кількість приладів вимірювання швидкості руху транспортних засобів знову збільшується.

Як повідомляють у Патрульній поліції, з 25 березня в Україні працюватиме 75 приладів вимірювання швидкості руху.

Нові ділянки використання приладів (позначені на карті червоним кольором) з’являться у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій, Черкаській та Чернівецькій областях.

Повідомляється, що з листопада минулого року уже зафіксовано більше 83 тис. перевищень швидкості водіями.

Нагадаємо, що за перевищення дозволеної швидкості руху більше як на 20 км/год. передбачений адміністративний штраф в розмірі 255 грн. Якщо дозволену швидкість перевищити більше як на 50 км/год, штраф складатиме 510 грн.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що штраф за перевищення швидкості піднімуть до 3400 грн.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Кримінальні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, слідчий експеримент, експертиза по ДТП тощо), справи про позбавлення водійських прав та ін.

Телефонуйте: 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist і канал YouTube.com/BogdanGlyadyk.

Адвокат по кримінальних справахhliadyk.com