В Раді вирішили збільшити штраф за не користування водіями пасками безпеки

11
Бер
2019

Двадцять народних депутатів подали законопроект про збільшення штрафу для водіїв, які не користуються пасками безпеки та шоломами на мототранспорті.

Згідно вимог п. 2.3 ПДР, для забезпечення безпеки дорожнього руху водій зобов’язаний на автомобілях, обладнаних засобами пасивної безпеки (підголовники, ремені безпеки), користуватися ними і не перевозити пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, а під час руху на мотоциклі і мопеді бути в застебнутому мотошоломі.

Відповідальність за порушення зазначеної вимоги Правил дорожнього руху передбачає стаття 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Сьогодні за це передбачено штраф в розмірі 51 грн.

Нещодавно у Верховній Раді був провалений проект, який мав збільшити штраф до 850 грн. Цього разу народні депутати пропонують штраф в розмірі 510 грн., тобто в десять разів більший, ніж теперішній.

Раніше АвтоЮрист розповідав, яка кримінальна відповідальність за ДТП з потерпілими.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальні справи по ДТП
Адміністративні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, експертиза по ДТП тощо), справи про позбавлення водійських прав, страхові спори, стягнення шкоди, завданої при ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram) або 093 602-83-47