Отримати іменні номери на автомобіль стало простіше

18
Лют
2019

Перезакріпити індивідуальні автомобільні номера стало простіше. Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

Повідомляється, що наказ Міністерства внутрішніх справ України від 26.12.2018 №1058 «Про внесення змін до Порядку замовлення, видачі та обліку номерних знаків транспортних засобів, що виготовляються на індивідуальне замовлення їх власників» вступив в силу 12 лютого 2019 року. Згідно цього наказу відбулися зміни, які зменшать час для отримання та перезакріплення індивідуального номерного знаку.

Якщо раніше для отримання такого номерного знаку необхідно було обов’язково відвідати Головний сервісний центр МВС, який територіально знаходиться у Києві, то після вступу в силу Наказу, зробити це можна буде у будь якому сервісному центрів (в незалежності від місця реєстрації автовласника) або й через електронний кабінет водія. Фізична присутність буде необхідна лише для фактичного отримання номера.

Перезакріплення номерного знака також спростилося, адже раніше для цього необхідно було отримати довідку із Головного сервісного центру. Тепер же це також можна зробити у будь якому сервісному центрі.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що ДФС дозволила продавати автомобілі без доплат.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди по ДТП

Юридична консультація адвоката, ✔ виїзд адвоката на місце ДТП, ✔ підготовка документів, заяв, скарг, клопотань в поліцію, в суд, ✔ захист у кримінальному провадженні, ✔ участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, експертиза по ДТП тощо), ✔ справи про позбавлення водійських прав, ✔ стягнення матеріальної шкоди та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 до 9.00 та у вихідні – Viber, WhatsApp, Telegram)