ДТП з потерпілими на Львівщині: зіткнулися три великі автомобілі

3
Січ
2019

На трасі Львів – Шигині, 03 січня близько 06 год. зіткнулися автоцистерна та два мікроавтобуси Renault та Mercedes. В результаті ДТП двоє осіб загинуло, ще 5 отримали травми і їх госпіталізовано.

На місці аварії працює слідчо-оперативна група, слідчі якої здійснюють огляд місця ДТП, опитують очевидців, фіксують наявні докази (гальмівні шляхи, уламки, осипи, стан дорожнього покриття, погодні умови тощо).

Винним у цій ДТП загрожує кримінальна відповідальність згідно ч. 3 ст. 286 КК України у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Як зазначає адвокат по ДТП Богдан Глядик, в таких ДТП слідчі розглядають версії вини не лише водія, який найбільш очевидно є винним, але й інших учасників ДТП. Від зібраної інформації на місці ДТП, від пояснень учасників ДТП залежить подальше розслідування і повідомлення про підозру конкретному водію. Зазвичай, адвокат на місці ДТП збирає і фіксує інформацію, яка може бути корисною для його клієнта. В майбутньому такі дані впливають або на визнання клієнта не винним, або на кримінальне покарання, яке отримає водій (це може бути «умовний строк», найменший, з можливого строку позбавлення волі тощо).

Раніше АвтоЮрист розповідав про кримінальну відповідальність за ДТП з потерпілими.


Виїзд адвоката на місце ДТП
Кримінальні справи по ДТП
Адміністративні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката по ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях (огляд місця ДТП, допит, обшук, обрання міри запобіжного заходу, експертиза по ДТП тощо), справи про позбавлення водійських прав, страхові спори, стягнення шкоди, завданої при ДТП та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 – Viber, WhatsApp, Telegram), 099 538-60-47 або 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook.com/AutoYrist, Instagram.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk

Адвокат по кримінальних справахhliadyk.com