Патрульна поліція буде масово зупиняти автомобілі на іноземній реєстрації

26
Лис
2018

Закон, які регулюють розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації вступили в силу. Крім визначення правил розмитнення самих автомобілів, додаткові повноваження отримали патрульні поліцейські.

Так, закон встановлює ще одну причину для зупинки транспортних засобів. Зокрема, поліцейський має право зупинити автомобіль, якщо зупинка транспортного засобу, який зареєстрований в іншій країні, здійснюється з метою виявлення його передачі у володіння, користування або розпорядження особам, які не ввозили такий транспортний засіб на митну територію України або не поміщували в митний режим транзиту.

9 причин зупинки транспортного засобу поліцейським

Крім цього, відтепер поліцейський буде зобов’язаний зупиняти транспортний засіб, якщо у нього буде інформація, що конкретний транспортний засіб порушує митні правила, не зареєстрований в Україні у визначені законом строки.

За використання транспортного засобу на іноземній реєстрації, строк перебування якого в Україні, передбачений митним законодавством, перевищено передбачена адміністративна відповідальність у виді штрафу, який становитиме 8500 грн. За повторне порушення, водій вимушений буде сплатити штраф у розмірі 17000 грн. із застосуванням такої санкції як позбавлення водійських прав на один рік. Крім цього у водія можу вилучити транспортний засіб, на якому вчинено порушення.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що нетверезі водії нестимуть кримінальну відповідальність.

Виїзд на місце ДТП
Кримінальні справи по ДТП
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП, страхові спори та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14 (після 20.00 – WhatsApp, Telegram), 099 538-60-47 або 093 602-83-47

Слідкуйте за нашими публікаціями, підписуйтеся на нас у соціальних мережах: Facebook.com/AutoYrist, https://www.Instagram.com/AutoYrist та канал YouTube.com/BogdanGlyadyk

Адвокат по кримінальних справахhliadyk.com