Позбавлення волі загрожує поліцейським, які отримали хабар від водія

4
Вер
2018

Позбавлення волі до десяти років загрожує патрульним поліцейським, які вимагали і отримали неправомірну вигоду від водія. Поліцейських відсторонили від виконання службових обов’язків, прокуратура здійснює досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України.

На початку серпня цього року активісти опублікували відеозапис, з якого вбачається як патрульний поліцейський звинувачує водія у тому, що він перебуває у стані сп’яніння, фальсифікує показники приладу Драгер, вимагає та отримує неправомірну вигоду.

Як стало відомо з відповіді Національної поліції на запит Інтернет-видання «Українська правда», на опублікованому відео інспектори Патрульної поліції ГУНП у Харківській області Деркач О.О. та Мозговий І.С. За вказаним фактом проводиться службова перевірка, зазначених правоохоронців відсторонено від виконання службових обов’язків.

У Прокуратурі Харківської області журналістам повідомили, що на даний час ведеться досудове розслідування.

Згідно ч. 3 ст. 368 КК України передбачене покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що у Верховній Раді пропонують посилити відповідальність за ДТП.

Виїзд на місце ДТП
Кримінальні справи по ДТП (ст. 286 КК)
Адвокат по ДТП (ст. 124 КУпАП)

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП, страхові спори та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47