Реальне позбавлення волі за ДТП ініціює генеральний прокурор

22
Сер
2018

ДТП, в якій потерпілі загинули, повинна мати наслідок – реальне позбавлення волі для винного. Таку думку висловив Генеральний прокурор Юрій Луценко.

Очільник прокуратури зазначає, що за ДТП, в якій загинули люди винний повинен понести реальну кримінальну відповідальність. Реальний строк позбавлення волі повинен бути не менше одного року. Для цього Юрій Луценко ініціюватиме зміни в Кримінальний кодекс, які Верховна Рада повинна буде розглянути у вересні.

Кримінальна відповідальність за ДТП

Згідно ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу за ДТП, в якій загинула одна людина, винному загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі строком від трьох до восьми років.

Згідно ч. 3 ст. 286 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі двох і більше людей передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі строком від 5 до 10 років, а також позбавлення права керувати транспортними засобами до трьох років.

Варто також зазначити, що Кримінальний кодекс України передбачає можливість звільнення від відбування покарання з випробуванням, якщо призначений судом строк позбавлення волі не більше п’яти років.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що народні депутати підтримали введення кримінальної відповідальності за нетверезе водіння.

Виїзд на ДТП
Кримінальні справи по ДТП (ст. 286 КК)
Адвокат по ДТП (ст. 124 КУпАП)

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП, страхові спори та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47