Патрульний поліцейський підробляв адміністративні постанови

15
Чер
2018

У Дніпропетровській області патрульного поліцейського упіймали на підробленні постанов про адміністративні правопорушення. Обвинувальний акт за ч. 1 ст 366 КК України направили до суду. Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області.

Повідомляється, що патрульний поліцейський неодноразово підробляв підписи водіїв, виносячи постанови про притягнення до адміністративної відповідальності.

Згідно ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України, складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів передбачає відповідальність у виді штрафу до 4300 грн. або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше АвтоЮрист розповідав чи повідомлятимуть водіїв про притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Виїзд адвоката на ДТП
Повернення водійських прав
Кримінальні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення матеріальної і моральної шкоди, завданої при ДТП, страхові спори та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47