Вартість евакуатора і зберігання авто на штрафмайданчику

9
Тра
2018

Останнім часом у столиці активно взялися за евакуацію автомобілів, які припарковані з порушенням правил зупинки і стоянки або залишені на місцях, призначених для осіб з інвалідністю.

Про те, за що можна евакуювати автомобіль ми детальніше розбирали у замітці «Обережно! Ваш автомобіль можуть евакуювати». Також не забувайте, що з 27 вересня вступає в силу новий закон, який реформує саме сферу притягнення до відповідальності за неправильну зупинку і стоянку (детальніше – Порушення правил зупинки і стоянки. Притягнення до відповідальності по новому).

Зараз же звернемо увагу на фінансову сторону питання тимчасового затримання транспортних засобів, шляхом доставляння їх на майданчик тимчасового зберігання.

Після евакуації автомобіля за ініціативою патрульної поліції, для його повернення потрібно сплатити вартість послуг евакуатора, а також вартість зберігання ТЗ на майданчику тимчасового тримання.

Ціна таких «послуг» є чітко регламентованою і затверджена Наказом трьох міністерств №967/1218/869 від 10 жовтня 2013 року.

Пам’ятайте, що зараз автомобілі евакуюють часто. Перед тим як залишити свого «залізного коня», добре подивіться чи правильно він припаркований та чи не створює він перешкод для інших учасників дорожнього руху (у т.ч. пішоходів).

Раніше АвтоЮрист розповідав, що постанова поліцейського за порушення ПДР не є доказом вчинення правопорушення.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація адвоката, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди, страхові спори, підготовка документів (заяв, скарг, претензій), представництво в судах, справи про позбавлення водійських прав, захист у кримінальних провадженнях та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47