Позбавлення водійських прав на завжди

6
Кві
2018

Володимир Гройсман заборонив повертати водійські права водіям, які протягом перших трьох років з часу коли отримали права вперше були позбавлені права керувати транспортним засобом за рішенням суду.

Кабінет Міністрів змінив Порядок тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення.

У листопаді минулого року Уряд змінив Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами. Тоді в нормативному акті зазначили, що водійське посвідчення, яке видано водієві вперше дійсне два роки. Однак, якщо за ці два роки водій вчинить не більше двох порушень ПДР, йому обміняють посвідчення на стандартне, строк дії якого 30 років, без складання іспитів. Якщо ж водій вчинить три і більше порушень вимог ПДР, обмін посвідчення буде можливим лише після складання теоретичних і практичних іспитів.

Тоді ж було зазначено, що повернення посвідчення водія особам, які отримали його вперше та позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється. Після позбавлення водійських прав в суді особи, яка отримала водійське посвідчення вперше протягом двох років з часу його отримання, таке посвідчення знищується. Для отримання водійського посвідчення після виконання рішення суду про позбавлення водійських прав необхідно скласти іспити. Видане посвідчення вважатиметься таким, що було видано вперше, зі строком дії – два роки.

Тепер же Уряд привів у відповідність із зазначеним вище Положенням Порядок тимчасового вилучення посвідчення водія на транспортний засіб та його повернення.

Раніше АвтоЮрист розповідав навіщо адвокат у справах про позбавлення водійських прав.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Повернення водійських прав

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про повернення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47