Автовласники звернулися з позовом до окружного суду Нью-Джерсі

31
Бер
2018

Скандали з викидами дизельних двигунів не вщухають. У маніпуляції даними щодо викидів у повітря речовин у дизельних двигунах звинуватили автомобільний концерн BMW.

Група власників автомобілів BMW X5 (2009-2013 р.в) і 335d (2009 – 2011 р.в.) з дизельними двигунами через адвокатську компанію звернулися з позов до суду, відповідачем в якому є BMW. Автовиробник звинувачують у тому, що у змові з Robert Bosch GmbH та Robert Bosch LLC було створено спеціальне програмне забезпечення, яке маскує високий рівень забруднення під час випробувань на викиди CO2.

Зазначається, що при незалежному тестуванні двигунів було встановлено, що реальні показники викидів двигунів перевищують заявлені показники у 20 разів при їзді на трасі та у близько 27 разів при їзді у міському режимі.

Позивач зазначає, що для маніпулювання даними використовувалося таке ж обладнання, яке раніше використовували Ford, Mercedes, Fiat Chrysler, Audi та General Motors.

Позивачі вважають, що автоконцерн їх обманув, так як позиціонував свої автомобілі як такі, що «захищають навколишнє середовище кожен день» та «екологічно чисті». Зазначається, враховуючи, що частина покупців автомобілів дбають про навколишнє середовище, для збільшення продажів автомобілів і, відповідно, прибутків, автовиробник свідомо встановив обладнання, яке коригувало показники при тестуванні, чим було введено в оману покупців.

Загалом вказується, що у BMW порушили закон RICO, багато державних законів про захист прав споживачів. Встановлено 53 випадки порушень автовиробником.

У випадку визнання автовиробника винним йому загрожує великий штраф, а також чималі, як заведено у США, багатомільйонні компенсації постраждалим.

Раніше АвтоЮрист розповідав, як суд стягнув кошти за автомобіль, проданий по довіреності.

Стягнення шкоди при ДТП
Повернення водійських прав
Адвокат по ДТП

Юридична консультація адвоката, стягнення завданої матеріальної та моральної шкоди, страхові спори, підготовка документів (заяв, скарг, претензій), представництво в судах, справи про повернення водійських прав, захист у кримінальних провадженнях та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47