Тримання під вартою. Апеляційний суд залишив запобіжний захід щодо Димінського в силі

27
Бер
2018

Апеляційний суд міста Києва відмови в задоволенні апеляційної скарги адвокатів Петра Димінського на рішення Печерського суду про заочний арешт президента ФК «Карпати», який підозрюється у вчиненні ДТП, в якій загинула жінка.

01 березня Печерський районний суд міста Києва обрав щодо підприємця запобіжний захід у виді арешту. Однак адвокати в інтересах П. Димінського подали апеляційну скаргу на це рішення. 26 березня Апеляційний суд розглянув скаргу та відмовив в її задоволенні, тобто залишив запобіжний захід у виді тримання під вартою в силі.

Петро Димінський підозрюється у вчиненні у серпні 2017 року ДТП, в які загинула жінка. Тоді охоронець та водій бізнесмена Андрій Борщ заявив, що за кермом Mercedes, який зіткнувся з іншим автомобілем, в яким керувала загибла, перебував він, а не Димінський. Однак на переконання прокуратури за кермом перебував саме львівський бізнесмен.

З грудня 2017 року Петро Димінський перебуває в розшуку. Одночасно він повністю заперечує свою вину у ДТП.

У випадку доведеності чиєїсь вини по цій ДТП, згідно ч. 2 ст. 286 КК України за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або заподіяло тяжке тілесне ушкодження, винному загрожує кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.

Усі обставини ДТП не відомі. Однак, як повідомлялося ще в серпні 2017 року автомобіль Димінського рухався по головній дорозі, в то час як інший транспортний засіб виїжджав із другорядної дороги. При таких обставинах, питання вини водія Mercedes можна ставити під сумнів. Разом з цим, варто зазначити, що розслідування ДТП полягає у вивченні різних версій, а також врахування багатьох вимог ПДР. Відповіді на питання при розслідуванні ДТП повинні дати відповідні експертизи.

Адвокат по ДТП Богдан Глядик: перший підозрюваний в ДТП з пішоходом – водій.

Раніше АвтоЮрист розповідав про можливу кримінальну відповідальність за залишення місця ДТП.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адвокат по ДТП (адмін. справи)
Кримінальні справи по ДТП

Юридична консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про повернення водійських прав, страхові спори, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47