В ДТП під Києвом постраждало 9 дітей, двоє загинуло

17
Лют
2018

Поблизу Києва автобус, який перевозив дітей, зіткнувся і автомобілем Нива. В результаті зіткнення 9 дітей доставлено в медичний заклад, водій і пасажир транспортного засобу Нива загинули на місці.

Як стало відомо, водій автомобіля Нива виїжджаючи з прилеглої дороги одразу ж спробував перелаштуватися з крайньої правої смуги у крайню ліву, ймовірно для того щоб пізніше здійснити розворот. В цей час по крайній лівій смузі на швидкості рухався мікроавтобус Мерседес, який перевозив дітей.

На місці працює слідчо-оперативна група. Як стало відомо, за попередньою версією винним в ДТП вважають водія автомобіля Нива.

Разом з цим, як вбачається з відеозапису, який отримали в DTP.kiev.ua, з відеореєстратора автомобіля, який проїжджав на місці ДТП, водій транспортного засобу Мерседес рухався, підозрюємо, з перевищенням дозволеної швидкості руху. Крім цього, залишається незрозумілим рух мікроавтобуса безпосередньо перед ДТП: німець почав зміщуватися праворуч у сусідню смугу, в яку виїжджав автомобіль Нива.

Відповіді на питання, які для об’єктивно існують, повинне дати проведене досудове слідство, в межах якого проводитимуть ряд експертиз, зокрема автотехнічна.

За даним ДТП відкрито кримінальне провадження згідно ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу, яка передбачає відповідальність у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років. Варто зазначити, що водій мікроавтобуса, незважаючи на наявність вини в діях водія автомобіля Нива, також може бути притягнутий до відповідальності.

Раніше адвокат по ДТП Богдан Глядик повідомляв, що в ДТП з пішоходом першим підозрюваним завжди є водій.

АвтоЮрист писав про огляд місця ДТП як слідчу дію при ДТП з постраждалими.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адвокат по ДТП (адмін. справи)
Кримінальні справи по ДТП
Кримінальний адвокат

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47