Адвокат по ДТП про дорожню аварію в Маріуполі, в якій більше десяти потерпілих

14
Лют
2018

ДТП, в якому одразу 14 потерпілих отримали травми різного ступеня тяжкості відбулася у Маріуполі. Пасажир одного з автомобілів – загинув.

Як повідомляє Національна поліція в Донецькій області, 14 лютого зранку, близько 08 год. 30 хв. автомобіль Cherry на швидкості виїхав на зустрічну смугу руху, в результаті чого відбулося зіткнення із маршрутним таксі Богдан. Один з пасажирів легковика загинув, ще 14 осіб отримали травми.

На місці трагедії працює слідчо-оперативна група. Одним із основних завдань є вияснення причини виїзду автомобіля на зустрічну смугу: перевищення швидкості, несправний автомобіль, неврахування дорожньої обстановки. Відповіді на це та інші питання по цій ДТП повинні дати експертизи, які будуть обов’язково проведені.

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження згідно ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України, згідно якої за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або тяжкі травми передбачена кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

АвтоЮрист писав про права водія при притягненні до адміністративної відповідальності.

Раніше адвокат по ДТП Богдан Глядик розповідав, що перший підозрюваний у ДТП з пішоходом – водій.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адвокат по ДТП (адмін. справи)
Кримінальні справи по ДТП

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47