Страховка для автомобілів стала доступнішою

8
Лют
2018

Договір обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів можна укласти не відходячи від власного комп’ютера. Відповідні зміни в Положення про особливості укладання договорів ОСЦПВ внесені Нацкомфінпослуг. Відповідні зміни вступили в силу з 07 лютого 2018 року.

Увесь процес оформлення полісу автострахування відбувається в електронному форматі. Страхувальник вказує усі необхідні дані та завіряє їх електронним цифровим підписом. Після оплати, страхувальник отримує на свою електронну адресу поліс страхування.

За бажанням автовласника, він може звернутися безпосередньо до страхової компанії щоб отримати посвідчення полісу підписом уповноваженої особи.

Одночасно в МТСБУ рекомендують протягом початкового періоду використання електронних договорів страхування мати з собою роздруковану візуальну форму електронного полісу.

У випадку ДТП, водій, який застрахував свою відповідальність і якого буде визнано винним в дорожній аварії не повинен буде сплачувати завдану шкоду (в межах страхової суми: до 100 тис. грн. за шкоду майну, 200 тис. за шкоду, завдану здоров’ю).

Раніше АвтоЮрист розповідав, що автомобілі в Україні подешевшають більше як на 20 відсотків.

Повернення водійських прав
Адвокат по ДТП
Оскарження штрафів за порушення ПДР

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47