Досудове слідство по ДТП у Харкові завершили

2
Лют
2018

До Київського районного суду міста Харкова передали обвинувальний акт по кримінальному провадженні щодо ДТП, яка відбулася у Харкові в жовтні минулого року, учасниками якої стали Олена Зайцева і Геннадій Дронов.

Нагадаємо, що 18 жовтня 2017 року у Харкові сталася трагічна ДТП, в якій загинуло 6 осіб та ще п’ятеро отримали травми різної ступені тяжкості. Як відомо з доступних джерел, водії транспортних засобів здійснювали рух на забороняючий сигнал світлофора, в результаті чого відбулося зіткнення на перехресті.

У грудні підозрюваним у смертельній ДТП обрали запобіжній захід на наступні два місяці.

Дії кожного з водіїв кваліфіковані згідно ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України, згідно якої порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило загибель кількох осіб карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Раніше АвтоЮрист розповідав про відповідальність за дорожньо-транспортну пригоду.

Виїзд адвоката на місце ДТП
Адвокат по ДТП (адмін. справи)
Кримінальні справи по ДТП

Адвокат по ДТП Богдан Глядик зазначив, що в ДТП з пішоходом першим підозрюваним для слідства буде саме водій транспортного засобу.

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, участь у слідчих діях, справи про позбавлення водійських прав, страхові спори, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47