Швидкість руху в населених пунктах знову підвищать

18
Січ
2018

Правила дорожнього руху дозволяють органам місцевого самоврядування додатково врегульовувати швидкісні режими у населених пунктах, але з обов’язковим погодженням з органами національної поліції.

У Київській міській держадміністрації повідомили, що з квітня на столичних автодорогах швидкість руху збільшать до 80 км/год. Однак таке підвищення стосуватиметься не усіх вулиць, а лише чітко визначених, де дорожні умови, дорожнє полотно і обстановка дозволятимуть рух зі швидкість більшою за 50 км/год.

Припускають, що швидкість збільшать не менше як на 20 вулицях столиці.

Згідно п. 12.8 ПДР на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю, за погодженим з уповноваженим підрозділом Національної поліції рішенням власників доріг або органів, яким передано право на утримання таких доріг, дозволена швидкість руху може бути збільшена шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

Раніше АвтоЮрист розповідав про правила дорожнього руху, які точно діють з нового року.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Повернення водійських прав

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47