Правила дорожнього руху, які точно діють з Нового року

8
Січ
2018

З початку 2018 року багато впливових засобів масової інформації розповсюдили інформацію, що для водіїв почали діяти нові Правила дорожнього руху, а також суттєво посилилася відповідальність за порушення ПДР.

Так, зокрема відзначалося, що за перевищення дозволеної швидкості руху водії сплачуватимуть 3400 грн. штрафу. Такий же штраф передбачали за залишення місця ДТП. Штраф за ДТП становитиме 1020 грн. Найбільші штрафи передбачили для водіїв, які керують транспортними засобами без водійського посвідчення – від 10200 грн. до 40800 грн.

Звертаємо увагу, що з 01 січня 2018 року змін у відповідальності водіїв за порушення Правил дорожнього руху не відбулося. Відповідні зміни можуть бути внесені в Кодекс України про адміністративні правопорушення лише Верховною Радою України.

Разом з цим, в Парламенті дійсно є зареєстрований законопроект, який покликаний суттєво підняти розміри штрафів за деякі порушення ПДР, у т.ч. й до 40,8 тис. грн. Раніше АвтоЮрист писав про те, що штраф за порушення ПДР піднімуть у вісімдесят разів.

Цим же ж законопроектом передбачено позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Водіям же цей законопроект більш відомий через те, що МВС посилює вимоги до водіїв транспортних засобів. Зокрема до обов’язків водіїв додають обов’язок передавати водійські права в руки патрульному поліцейському. Також, після зупинки автомобіля поліцейським, водій буде зобов’язаний заглушити двигун, вийняти ключ із замка запалювання та тримати руки на кермі.

Що дійсно змінилося для водіїв з Нового року, так це дозволена швидкість руху автомобілів у населених пунктах. З січня 2018 року в населених пунктах дозволяється рухатися зі швидкістю не більше 50 км/год. За перевищення швидкості руху більше як на 20 км/год. передбачений штраф в розмірі 255 грн. Якщо швидкість перевищена більше як на 50 км/год., штраф становитиме 510 грн.

Оскарження штрафів ПДР
Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47