Позбавлення водійських прав будуть застосовувати до несумлінних батьків

5
Січ
2018

Позбавлення права керувати транспортним засобом на шість місяців загрожуватиме у випадку несплати аліментів. Відповідний закон вчора, 04 січня 2018 року підписав Президент України Петро Порошенко.

Закон зокрема передбачає, що у разі наявності у боржника заборгованості зі сплати аліментів в розмірі, що перевищує шість місячних платежів – аліментів, до такого боржника можуть застосувати тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами. В такому випадку застосовуватиметься позбавлення водійських прав на 6 місяців.

Рішення про позбавлення водійських прав прийматиме виконавець, який займатиметься стягненням відповідної заборгованості зі сплати аліментів.

Закон також передбачає випадки, коли позбавлення водійських прав не може бути застосованим до боржника. Так, відповідна санкція не може застосовуватися, якщо транспортний засіб є для боржника основним законним джерелом для отримання коштів.

Закон вступає в силу через місяць після його офіційного опублікування.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що нові Правила дорожнього руху вступили в силу з січня.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Кримінальні справи по ДТП

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47