Нові Правила дорожнього руху вступили в силу з січня

2
Січ
2018

Постанова Кабінету Міністрів України, яка вносить зміни у Правила дорожнього руху набрала сили з 01 січня 2018 року. Відповідно до нормативного акту змінюються швидкісні режими для транспортних засобів.

Відтепер, згідно п. 12.4 Правил дорожнього руху у населених пунктах рух транспортних засобів дозволяється із швидкістю не більше 50 км/год.

Разом з цим, власникам доріг за погодженням з Національною поліцією збільшувати допустиму швидкість руху, шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків. Таке збільшення швидкості може мати місце на ділянках доріг, де створені дорожні умови, що дають можливість рухатися з більш високою швидкістю.

Відповідні зміни були ініційовані Урядом задля зменшення аварійності на автодорогах. За рік в Україні гине близько 4 тис. чол. Найчастіше ДТП відбуваються через перевищення дозволеної швидкості руху. Також зазначають, що зменшення швидкості руху при зіткненні з людиною призводить до менш тяжких наслідків для потерпілого.

Так, при порушення правил безпеки дорожнього руху, що має наслідком завдання потерпілому травм здоров’ю, чи призводить до смерті винному в ДТП водію може загрожувати кримінальна відповідальність у виді позбавлення волі до 10 років.

Нагадаємо, що за перевищення дозволеної швидкості руху більше як на 20 км/год. передбачений адміністративний штраф в розмірі 255 грн. Якщо швидкість перевищена більше як на 50 км/год, до порушника може бути застосований штраф в розмірі 510 грн.

Раніше АвтоЮрист розповідав про позбавлення волі за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Адвокат по ДТП
Кримінальні справи по ДТП
Повернення водійських прав

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист у кримінальному провадженні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47