Водій зобов’язаний… МВС посилює вимоги до водіїв транспортних засобів

21
Лис
2017

Зареєстрований у Верховній Раді проект Закону щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху передбачає не лише зміну розмірів штрафів за порушення вимог ПДР.

Закон про національну поліцію пропонують доповнити ще однією причиною для зупинки транспортних засобів, яких сьогодні є дев’ять. Якщо поліцейський матиме намір перевірити водія автомобіля на стан алкогольного чи наркотичного сп’яніння, він матиме право зупинити транспортний засіб. Додаткових причин для цього не потрібно.

Крім зазначеного, документом пропонується внести зміни в Закон України «Про дорожній рух» в частині обов’язків водіїв і пасажирів транспортних засобів.

Передбачається, що посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та поліс обов’язкового страхування відповідальності водій повинен буде передавати поліцейському в руки, а не просто пред’являти, як це передбачено сьогодні.

Після подачі сигналу поліцейським про зупинку транспортного засобу, водій повинен зупинити автомобіль із дотриманням ПДР, вимкнути двигун та вийняти ключ із замка запалювання.

Руки водій повинен покласти на кермо так, щоб поліцейський міг їх візуально спостерігати. Робити будь які інші рухи водієві буде заборонено. Без дозволу поліцейського ні водій, ні пасажири не зможуть вийти із автомобіля. Разом з цим, на вимогу поліцейського вийти з автомобіля і водій, і пасажири змушені будуть це зробити.

Усі вимоги і розпорядження поліцейського водій та пасажири повинні виконувати неухильно. І мова йде не про ЗАКОННІ вимоги і розпорядження, а про УСІ.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що штраф за порушення ПДР піднімуть у вісімдесят разів.

Адвокат по ДТП
Оскарження штрафів
Повернення водійських прав

Консультація адвоката, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист в судовому засіданні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47