Порушення правил дорожнього руху обходитиметься водіям у копійку

13
Лис
2017

Штрафи за порушення правил дорожнього руху пропонують збільшити у декілька раз. Автоматична фіксація порушень правил дорожнього руху з наступного року. Обмеження швидкості руху у містах. Це все озвучив очільник МВС Арсен Аваков на засіданні уряду.

Серед основних ініціатив водіям слід очікувати:

– Максимально дозволена швидкість руху у населених пунктах становитиме 50 км/год., замість сьогодні дозволених 60 км/год.
– Жорсткішим стане й відповідальність за перевищення швидкості. Так, сьогодні за перевищення дозволеної швидкості руху на 50 км і більше водію загрожує штраф у розмірі 510 грн. Тепер же такий штраф становитиме 3400 грн.
– Зміни торкнуться й так званого «недоторканого ліміту». Згідно сьогодні діючого закону, водіїв, які перевищують швидкість не більше як на 20 км/год. до відповідальності не притягають. Однак уряд ініціюватиме зменшення такого ліміту до 10 км/год.
– Посилюється відповідальність за залишення місця ДТП. Штраф за такі дії становитиме 3400 грн. Сьогодні це 255 грн.
– Боротимуться також і з водіями, які отримали своє позбавлення водійських прав. Так, за керування автомобілем водієм, в якого забрали водійські права в суді потрібно буде сплатити штраф у розмірі 20400 грн. Якщо водія повторно упіймають за таке порушення штраф подвоїться і становитиме уже 40800 грн.
– Не залишать без уваги і водіїв, які не мають права керувати транспортними засобами через неотримання водійського посвідчення взагалі. Штраф за керування авто водіями, які не отримували водійських прав становитиме 10 тис. грн. При повторності – 40 тис. грн.

Крім зазначеного, найближчим часом варто очікувати й на запуск системи автоматичної фіксації порушень ПДР.

Раніше АвтоЮрист розповідав про адміністративне правопорушення, за яке знову будуть евакуйовувати автомобілі.

Адвокат по ДТП
Оскарження штрафів
Кримінальні справи по ДТП

Консультація адвоката при ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист в судовому засіданні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47