Евакуатори працюватимуть на визначених владою вулицях Києва

30
Жов
2017

Штраф за порушення правил стоянки і зупинки, а також евакуація транспортних засобів – усі припарковані автомобілі вздовж вулиць будуть забирати евакуатори. Таке рішення планують прийняти у стінах Київської міської ради.

Столична влада розробила проект рішення, яким визначається перелік вулиць Києва, парковка автомобілів вздовж яких суттєво ускладнює дорожній рух. На думку мерії, таке рішення дозволить легально евакуйовувати автомобілі.

Так, законом передбачено, що у випадку, якщо автомобіль порушує правила стоянки, зупинки і при цьому створює перешкоду для руху або ж небезпеку для дорожнього руху, такий транспортний засіб може бути доставлений на майданчик для тимчасового зберігання.

Варто звернути увагу, що евакуація автомобіля це не санкція за порушення Правил дорожнього руху, а лише засіб для усунення перешкоди або небезпеки для дорожнього руху. Якщо власник транспортного засобу з’явився до того як евакуатор фактично забрав транспортний засіб, такий автомобіль не може бути евакуйований. Однак на водія можна накласти штраф за порушення правил зупинки і стоянки.

Раніше АвтоЮрист повідомляв про те, що закон доповнено нормою, яка передбачає адміністративне правопорушення, за яке знову будуть евакуйовувати автомобілі. Мова йде про третю причину, яка дозволяє евакуювати транспортний засіб.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Консультація адвоката по ДТП, виїзд юриста на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист в судовому засіданні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47