Адміністративне правопорушення, за яке знову будуть евакуйовувати автомобілі

26
Жов
2017

Порушення правил паркування водієм може призвести до чималого штрафу. Закон, який вносить зміни в правила притягнення до відповідальності при паркуванні вступив в силу.

Сьогодні, 26 жовтня вступають в силу норми Кодексу України про адміністративні правопорушення, які передбачають штраф за паркування транспортного засобу на місця, призначені для безоплатного паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, водіями, які не належать до зазначених категорій.

Фактично, запаркувавши автомобіль на відповідному місці, водію загрожує штраф від 1020 грн. до 1700 грн. Крім того, якщо водія запаркованого з порушенням транспорту не буде на місці, такий автомобіль можуть доставити на майданчик для тимчасово зберігання.

Повноваження притягати до відповідальності будуть у патрульних поліцейських.

Також така ж відповідальність загрожуватиме і посадовим особам організацій, які утримують майданчики для паркування, за не відведення місць для паркування транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіям загрожує кримінальна відповідальність за агресивне керування транспортним засобом.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Консультація адвоката по ДТП, виїзд адвоката на місце ДТП, підготовка документів в поліцію, в суд, захист в судовому засіданні, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47