Адміністративна відповідальність для автовласників розшириться

18
Жов
2017

У Головному сервісному центрі МВС виступили з ініціативою притягнення до адміністративної відповідальності власників транспортних засобів, які здійснюватимуть махінації з автомобілем.

У сервісному центрі зазначають, що оскільки вартість автомобіля, який продають, залежить від пробігу такого авто, багато автовласників вдаються до махінацій з показами одометра транспортного засобу. Саме за такі дії пропонується ввести відповідальність.

Крім цього з’явилася ініціатива створення єдиної онлайн-бази даних автомобілів, що дозволить покупцям транспорту, який уже використовувався, отримати більше інформації про такий транспортний засіб.

Варто зазначити, що ідея відповідальності за скручування показників одометра не є новою. Не так давно народні депутати переконували, що за такі дії повинна бути кримінальна відповідальність.

Раніше АвтоЮрист розповідав, які експертизи проводять при ДТП.

Кримінальні справи по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди при ДТП

Консультація адвоката, справи про позбавлення водійських прав, адвокат по ДТП, стягнення матеріальної шкоди при ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, захист у кримінальних справах, участь у слідчих діях, адвокат в суді.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47, 093 602-83-47