Обов’язковий технічний огляд транспортних засобів повертають в Україну

22
Вер
2017

Як повідомляють в Міністерстві інфраструктури, з наступного року в Україну повертається обов’язків технічний огляд транспортних засобів. Однак такому контролю одразу підлягатимуть не усі автомобілі.

Так, з 2018 року обов’язків огляд проходитимуть автомобілі, які реєструються в Україні вперше, або якщо автомобіль змінює власника і проводиться процедура перереєстрації. Крім того обов’язків огляд необхідно буде пройти тим автомобілям, які виїжджатимуть з України в Європу.

Як повідомляють в міністерстві такі вимоги встановлені угодою про асоціацію з ЄС. Усі внутрішні нормативні акти, які регулюватимуть порядок проходження техогляду уже готові і вступлять в силу з 2018 року.

Проводити огляд будуть приватні організації, які зможуть забезпечити необхідну матеріальну базу і матимуть відповідний допуск Національного агентства з акредитації.

У зв’язку із тим, що багато ДТП, у т.ч. й з летальними наслідками, є наслідком використання технічно несправних автомобілів, обов’язків технічний огляд сприятиме зменшенню аварійності та смертності на автомобільних дорогах.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що забрати права зможуть не тільки за порушення правил дорожнього руху.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Консультація адвоката, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності, сімейні справи (розлучення, поділ майна, встановлення проживання дитини, шлюбний договір, аліменти тощо), врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47