Позбавлення водійських прав довічно загрожуватиме водіям

6
Вер
2017

В Раді зареєстрували черговий законопроект про посилення відповідальності нетверезих водіїв за дорожньо-транспортні пригоди.

Законопроект пропонує доповнити Кримінальний кодекс нормою, яка передбачатиме позбавлення волі водіїв, які керуючи транспортним засобом у стані сп’яніння вчинять порушення правил безпеки дорожнього руху, в результаті чого потерпілі отримають тяжкі травми або настане смерть.

Сьогодні, за завдання в результаті ДТП тяжких травм або настання смерті Кримінальний кодекс України передбачає максимальну відповідальність у виді позбавлення волі строком від 3 до 8 років. Якщо ж в результаті порушення ПДР настане смерть декількох осіб, максимальна відповідальність може полягати у позбавленні волі від 5 до 10 років. Крім цього до винного може бути застосована додаткова санкція у виді позбавлення водійських прав до трьох років. Перебування при цьому водія у стані сп’яніння є лише обтяжуючою обставиною, яка фактично впливатиме на тяжкість покарання.

Однак законотворці пропонують криміналізувати вчинення ДТП, в результаті якої потерпілі отримали тяжкі травми або загинули у стані сп’яніння як окремий злочин і передбачити за це відповідальність, яка полягатиму у позбавленні волі строком від восьми до десяти років. Крім цього позбавлення права керувати транспортними засобами буде або на десять років, або довічно.

Раніше АвтоЮрист розповідав про кримінальні справи при дорожній аварії.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Консультація адвоката, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47