Швидкість руху на автодорогах обмежать на засіданні Кабінету Міністрів

21
Сер
2017

Державне агентство автомобільних доріг підготувало проект змін у Правила дорожнього руху щодо допустимої швидкості руху у населених пунктах.

Пропонується встановити максимально дозволену швидкість руху транспортних засобів у населених пунктах на рівні 50 км/год. Однак, проект змін пропонує таку швидкість не на постійно. В період доби з 23.00 до 06.00 години пропонується залишити норму, яка діє у сьогоднішній редакції ПДР – 60 км/год.

Слід зазначити, що найчастішою причиною виникнення ДТП на автодорогах є перевищення дозволеної швидкості руху. Враховуючи також, що з 2015 року фіксації швидкості руху на дорогах не ведеться, кількість ДТП, у т.ч. з летальними наслідками стрімко росте.

Укравтодор вважає, що обмеження швидкісного режиму сприятиме покращенню ситуації з високою аварійністю на автодорогах.

За перше півріччя 2017 року на автомобільних дорогах України загинуло 1377 чоловік.

Якщо в результаті дорожньої аварії є загиблі, відкривається кримінальна справа по ДТП згідно частини другої, третьої статті 286 Кримінального кодексу України і водіям, яких обвинувачуватимуть загрожує відповідальність у виді позбавлення волі строком від трьох до десяти років. Крім цього буде застосована додаткова санкція – позбавлення права керувати транспортними засобами.

Раніше АвтоЮрист розповідав про особливості кримінальних справ при дорожній аварії.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Консультація адвоката, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47