Тепер за паркування на місцях для інвалідів евакуйовуватимуть авто

3
Сер
2017

Відповідальність за стоянку на місцях для інвалідів посилено на законодавчому рівні.

Президент підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».

Тепер штрафи за вище зазначені правопорушення становитимуть від однієї тисячі до тисячу сімсот гривень (1020-1700).

Відповідальність також передбачена для посадових осіб підприємств, які не здійснять облаштування місць для інвалідів на паркувальному майданчику або на тротуарах. Розмір штрафу буде такий же як і за паркування.

Разом з тим, якщо автомобіль припаркований на місці, спеціально призначеному для паркування автомобілів осіб з обмеженими можливостями, а водія немає поруч, такий неправильно припаркований автомобіль можу евакуювати.

Закон набуває чинності через 3 місяці після опублікування.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіїв вибірково перевірятимуть на стан алкогольного сп’яніння.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47