Авто з двигунами менше Євро 6 пускатимуть ще два з половиною роки

14
Лип
2017

Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» щодо посилення адаптаційної спроможності та поетапного запровадження в Україні міжнародних екологічних вимог до транспортних засобів» підписаний президентом і сьогодні вступає в дію.

Згідно норм цього нормативного акту, автомобільні транспортні засоби із двигунами екологічного стандарту Євро-5 дозволяють ввозити в Україну до кінця 2019 року. Цим законом посувається введення рівня Євро-6, який планувалося запровадити з наступного року. Тепер же, пропуск на митну територію України з метою вільного обігу та першу реєстрацію в Україні транспортних засобів як вироблених в Україні, так і ввезених на митну територію України, нових і таких, що були в користуванні, здійснюють за умови їх відповідності екологічним нормам Євро-6 відбуватиметься з 01 січня 2020 року.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіїв вибірково перевірятимуть на стан алкогольного сп’яніння.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47