За канадські легкові автомобілі не потрібно буде платити ввізне мито

3
Лип
2017

Із серпня легкові транспортні засоби можна буде ввозити із Канади за нульовою ставкою ввізного мита. Саме такі умови передбачені в угоді про вільну торгівлю між Україною та Канадою, яку ратифікували парламенти обох країн.

Усі вживані автомобілі, а також нові легкові автомобілі, об’єм циліндрів двигуна яких становить 2,2-3 літри для бензинових та більше 2,5 літрів для дизельних двигунів можна буде ввозити в Україну без сплати ввізного мита. Для усіх інших автомобілів, за цією угодою ввізне мито дорівнюватиме нулю через вісім років.

Разом з цим потрібно пам’ятати, що для постійного користування в Україну дозволено ввозити автомобілі, двигуни яких відповідають стандарту Євро 5.

Сьогодні розмитнення транспортного засобу складається із ввізного мита, акцизного податку та податку на додану вартість. Крім того, при першій реєстрації авто в Україні потрібно сплатити ще від 3 до 5% вартості авто у пенсійний фонд.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що притягати до відповідальності за нетверезе водіння встигатимуть вчасно.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47