За правильним паркуванням слідкуватимуть спеціально створені служби

12
Чер
2017

Слідкувати за дотриманням правил паркування та вчасною оплатою послуг із стоянки транспортних засобів будуть спеціально призначені органами місцевого самоврядування інспектори з паркування. Саме це передбачає, прийнятий Верховною Радою у першому читанні законопроект щодо реформування сфери паркування транспортних засобів.

Відповідні інспектори за допомогою спеціальних технічних засобів фіксуватимуть порушення правил паркування та виноситимуть постанову про притягнення власника транспортного засобу до відповідальності. Відповідне рішення залишатимуть під «двірником» автомобіля-порушника.

Крім права на штрафування, інспектори отримають і повноваження ініціювати евакуацію транспортних засобів, які припарковані так, що створюють перешкоду або небезпеку дорожньому руху.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що патрульним додадуть повноважень розглядати справи замість судів.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47