В Раді знову зареєстрували законопроект, який мінятиме правила дорожнього руху

18
Тра
2017

Проект закону про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” (щодо впровадження світового досвіду у розвантаженні транспортних потоків) зареєстрований 15 травня цього року і пропонує доповнити закон нормою, котра передбачає зокрема, що при ввімкненому червоному сигналі світлофора водію дозволяється при виїзді з дороги з одностороннім рухом здійснити поворот ліворуч з крайньої лівої смуги руху за умови, що на перехресній дорозі також організовано односторонній рух транспортних засобів. Це положення не застосовується у випадку, коли такий напрямок руху створить перешкоди іншим транспортним засобам і пішоходам та/або буде суперечити дорожнім знакам чи дорожній розмітці.

Також пропонується дозволити здійснювати поворот праворуч з крайньої правої смуги при ввімкненому червоному сигналі світлофора, за умови, що це не створить перешкод транспортним засобам і пішоходам, які рухаються з інших напрямків.

Фактично законотворці пропонують прибрати таблички із зеленою стрілкою та дозволити здійснювати повороти на червоний сигнал світлофора.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що змінені правила проїзду перехресть із круговим рухом вступили в дію.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, справи про позбавлення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47