Змінені правила проїзду перехресть із круговим рухом вступили в дію

5
Тра
2017

Вступили в силу зміни в Закон України «Про дорожній рух», котрі передбачають правила проїзду перехресть з круговим рухом.

Закон доповнено нормою, котра передбачає, що перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

Варто зазначити, що незалежно від прописних правил, завжди потрібно звертати увагу на дорожні знаки, які регулюють рух на певних ділянках дороги, у тому числі на перехрестях з круговим рухом.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що в Україні хочуть запровадити практику проходження Idiotentest після позбавлення водійських прав.

Адвокат по ДТП
Повернення водійських прав
Стягнення шкоди

Юридична консультація, повернення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, оскарження штрафів за порушення ПДР, а також юридичний супровід господарської діяльності у сфері перевезення пасажирів та перевезення вантажів автомобільним транспортом, отримання дозвільних документів, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47