В Україні хочуть запровадити практику проходження Idiotentest після позбавлення водійських прав

23
Січ
2017

Законодавча ініціатив про впровадження обов’язкового проходження особою, яка позбавлена права керувати транспортними засобами і виявила бажання повернути собі таке право позачергового профілактичного медичного, наркологічного та психіатричного оглядів.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravЗгідно нині діючого законодавства, якщо до особи, яка вчинила відповідне адміністративне правопорушення застосовано санкцію у виді позбавлення права керувати транспортним засобом, для повернення водійських прав такій особі необхідно скласти теоретичні і практичні іспити в органах національної поліції, попередньо надавши медичну довідку відповідної форми.

Нагадаємо, що у липні минулого року в Україні відповідальність за керування транспортними засобами у стані сп’яніння або за відмову від проходження огляду на стан сп’яніння у встановленому порядку стала жорсткішою.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіїв штрафуватимуть за несплату послуг з паркування автомобіля.

Повернення водійських прав
Адвокат по ДТП
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація, повернення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), отримання дозволу на продаж, а також юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання договірних, трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.

Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47