Нові збори для автомобільних власників можуть з’явитися у цьому році

4
Січ
2017

В Уряді погодили порядок застосування спеціальних мит при імпорті в Україну транспортних засобів, який розробило Міністерство економічного розвитку і торгівлі. Про це повідомляє АвтоЦентр.

transportniy_nalog_glyadyk.com.uaВ Угоді між Україною та країнами Європейського Союзу про асоціацію передбачено, що протягом 10 років після її підписання ставки ввізного мита на операції з ввезення в Україну транспортних засобів повинні поступово зменшуватися до нуля. Однак договором передбачено право України при певних обставинах застосувати «захисні заходи», якщо протягом року на територію України буде ввезено 45 тис. одиниць автотранспортних засобів і це становитиме і щонайменше 20% імпорту граничної частки на ринку. Якщо сукупний обсяг імпорту товару в Україну протягом останнього 12-місячного періоду перевищить граничний обсяг внутрішнього виробництва це також надає право Україні застосовувати «захисні заходи».

Так, повідомляється, що у 2015 році було імпортовано майже 39 тис. автомобілів. За 9 місяців 2016 року такий показник становив більше 30 тис. авто. Враховуючи такі показники, можна припустити, що уже в четвертому кварталі цього року такий показник може перевищити 45 тис. одиниць автомобілів. Це дозволить Кабміну ініціювати введення спеціального мита у розмірі 10%.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що сертифікувати автомобілі потрібно буде після їх переобладнання.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація,  повернення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), отримання дозволу на продаж, а також з усіх інших юридичних питань.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47