Президент підписав закони про створення Дорожнього фонду України

12
Гру
2016

У четвер, 08 грудня, Петро Порошенко підписав прийняті раніше Верховною Радою закони, які створюють Дорожній фонд (Закон України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу щодо удосконалення механізму фінансового забезпечення дорожньої галузі»).

GLYADYK.COM.UA_bezopasnost_doroghnogo_dvigheniyaКошти із створеного спеціального фонду Державного бюджету України спрямовуватимуться на будівництво, реконструкцію, ремонт автомобільних доріг України, а також на забезпечення безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, що Верховна Рада створила спеціальний дорожній фонд України 15 листопада в «день інфраструктури» в парламенті.

Наповнюватиметься Фонд зокрема із акцизного податку та ввізного мита, які справлятимуть із пального та транспортних засобів, які виробляються в Україні або ввозяться в Україну. Ще одним джерелом наповнення Фонду буде плата за проїзд автомобільними дорогами великогабаритних та великовагових транспортних засобів.

Дохідну частину Фонду складатиме також, як зазначено в Законі, плата за проїзд платними автомобільними дорогами загального користування державного значення. Це дозволяє припустити, що давня ініціатива щодо введення плати за проїзд автомобільними дорогами все ж може бути реалізована.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що депутати взялися за автоматичну фіксацію порушень вимог ПДР.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація з питань повернення водійських прав, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), отримання дозволу на продаж, а також з усіх інших юридичних питань.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47