Дорожня поліція повинна сприяти зменшенню кількості автомобільних аварій

24
Жов
2016

Створити орган, основними завданнями якого буде реалізація та участь у формуванні державної політики у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, пропонують у Верховній Раді народні депутати.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_patrul_policeВідповідний законопроект «Про внесення зміни до статті 13 Закону України “Про Національну поліцію” (щодо утворення дорожньої поліції)» під №5277 зареєстрував у парламенті Андрій Немировський.

Автор ініціативи зазначає, що за перше півріччя 2016 року, у порівнянні з таким же періодом 2015 року загальна кількість ДТП в Україні зросла на 20%. Створення дорожньої поліції в складі Національної поліції України повинно забезпечити окрім патрулювання вулиць та регулювання дорожнього руху, також діяльність з профілактики ДТП. Новий орган повинен вивчати місця на дорогах, де аварії траплялися частіше, вести відповідну статистику та наукову роботу у сфері безпеки дорожнього руху.

Варто зазначити, що для вирішення проблеми відсутності належної координації діяльності держави у сфері безпеки дорожнього руху ще у березні цього року пропонувалося створення спеціального органу – Національного агентства дорожнього руху та його безпеки. Це передбачається законопроектом №4275 від 18.03.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення системи управління у сфері організації та безпеки дорожнього руху».

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіям знову необхідно вмикати ближнє світло фар під час руху.

Повернення водійських прав
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, повернення раніше сплаченого транспортного податку, отримання дозволу на продаж, а також з усіх інших юридичних питань.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47