Рух по колу уніфікують та здійснюватимуть за одним правилом

18
Жов
2016

Народні обранці пропонують законодавчо встановити, що перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу.

autoyrist_glyadyk-com-ua_ruh_po_koluВідповідна ініціатива зареєстрована у Верховній Раді ще весною. Його автор вважає, що прийняття такого законопроекту зменшить аварійність на перехрестях, де організовано круговий рух.

Це питання виникло у звязку із непостійними правилами щодо руху транспортних засобів на перехрестях, на яких організовано круговий рух. Так, сьогодні Правила дорожнього руху круговий рух регулюється дорожніми знаками і не завжди одинаково.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що водіям знову необхідно вмикати ближнє світло фар під час руху.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, повернення раніше сплаченого транспортного податку, отримання дозволу на продаж, а також з усіх інших юридичних питань.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47