Сто тисяч штрафу за нетверезе водіння платитимуть українські водії

11
Жов
2016

Чергове посилення відповідальності за водіння у нетверезому стані пропонують у Верховній Раді народні обранці.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravНародний депутат Антон Яценко зареєстрував в парламенті законопроект «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо посилення відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами)».

Пропонується доповнити Кримінальний кодекс України нормою, що передбачатиме відповідальність у виді штрафу в розмірі від 68000 грн. до 102000 грн. або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом та перебуває у стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що в серпні посилилася відповідальність за керування авто у стані сп’яніння. Згідно цих змін разом із позбавленням водійських прав строком від одного до десяти років, водії сплачуватимуть штраф, який становитиме від 10,2 тис. грн. до 40,8 тис. грн.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортних засобів), оскарження транспортного податку, скасування штрафів за порушення ПДР, а також з усіх інших юридичних питань.

Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47