Змінено строк отримання ліцензії на міжнародні вантажні перевезення

30
Сер
2016

Кабінет Міністрів подовжив строк для ліцензування діяльності з міжнародних вантажних перевезень автомобільним транспортом до жовтня цього року.

GLYADYK.COM.UA_Freight transport by road23 серпня Постановою Кабінету Міністрів було внесено зміни в Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом та продовжено строк для отримання ліцензії суб’єктами господарювання, що здійснюють міжнародні вантажні перевезення автомобільним транспортом з 6 місяців з дня набрання чинності цих Ліцензійних умов до 10 місяців.

Якщо господарюючий суб’єкт здійснюватиме свою діяльність з перевезення вантажів за кордон без ліцензії, йому загрожує відповідальність у виді штрафу від 17000 грн. до 34000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

При повторності такого правопорушення перевізнику загрожуватиме штраф від 34000 грн. до 85000 грн. з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Разом з цим штраф від 17000 грн. до 34000 грн. може бути накладений і за надання недостовірної інформації щодо відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що чекає бізнес у сфері ліцензування.

БізнесЮрист
Ліцензування перевезень
Адвокат по ДТП

Юридичний супровід господарської діяльності, отримання дозвільних документів, у т.ч. для здійснення транспортних перевезень, врегулювання трудових відносин, ведення судових спорів, захист у кримінальних справах, супровід угод та ін.
Телефонуйте 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47