В Україні триває місячник безпеки дорожнього руху

17
Сер
2016

З 12 серпня до 12 вересня з ініціативи Департаменту превентивної діяльності Національної поліції в Україні проводиться черговий місячник БДР. До такого заходу в Нацполіції вирішили вдатися після отримання невтішної статистики аварійності на автомобільних дорогах України за перших сім місяців цього року.

AUTOFIKSACIYA_NARUSHENIY_PDDЗа звітній період в Україні зареєстровано більше 85 тис. дорожньо-транспортних пригод, що майже на 20% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Цього року суттєво збільшилася кількість таких адміністративних правопорушень як керування транспортними засобами у стані сп’яніння. Суттєво й зросла кількість дорожніх аварій з вини нетверезих водіїв. У цьому році 15% усіх дорожньо-транспортних пригод з травмованими сталася з вини водіїв, які перебували у стані сп’яніння.

Особлива увага під час проведення заходу буде приділятися саме нетверезим водіям. Повідомляється, що патрульні поліцейські будуть частіше зупиняти транспортні засоби. Як причину можуть називати орієнтування на транспортний засіб, який перебуває у розшуку. У поліцейського при цьому повинні бути наявні документи, які підтверджуватимуть, що зупинений транспортний засіб підпадатиме під опис автомобіля, який перебуває у розшуку.

Основною ж причиною аварійності надалі залишається перевищення дозволеної швидкості руху.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що в серпні посилилась відповідальність за керування авто в стані сп’яніння.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів ПДР

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортних засобів), оскарження транспортного податку, скасування штрафів за порушення ПДР, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47