До суду можна звертатися після відмови страхової компанії у виплаті страховки

19
Лип
2016

Верховний Суд висловив позицію, коли постраждалий в ДТП водій може звертатися до суду з позовом про стягнення із страхової компанії страхового відшкодування.

GLYADYK.COM.UA_carinsur_cashЗокрема Суд зазначив, що право особи на звернення до суду з вимогою про захист свого цивільного права виникає (та відповідно перебіг позовної давності починається) з моменту, коли право цієї особи порушене (особа довідалася про порушення свого права), тобто з моменту відмови страховика у виплаті страхового відшкодування.

Згідно вимог Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів», страхова компанія протягом 15 днів з дня узгодження розміру страхового відшкодування з особою, яка має право на отримання відшкодування, за наявності документів, передбачених цим законом, повідомлення про ДТП, але не пізніш як через 90 днів з дня отримання заяви про страхове відшкодування зобов’язана виплатити страхове відшкодування.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що керувати автомобільним транспортним засобом на підпитку стало дуже дорого.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортних засобів), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47