За ненадання переваги в русі спецавтомобілям позбавлятимуть права керувати авто

15
Лип
2016

Відповідний законопроект про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення адміністративної відповідальності за ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції) зареєстровано в Раді.

ambulance_GLYADYK.COM.UAПроект передбачає, що за ненадання переваги в русі водіями транспортних засобів транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, міліції, що рухаються увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями буде передбачена відповідальність у виді штрафу, що становитиме від 4250 до 5100 грн.

Якщо ж ненадання переваги в русі спричинить аварійну обстановку, до винного водія можуть застосувати штраф в розмірі від 5100 грн. до 6800 грн. або позбавлення водійських прав строком від одного до двох років.

Якщо ж будь яке із вищезазначених порушень буде вчинено повторно протягом року, до водія застосують штраф, що становитиме 6800 – 8500 грн. або позбавлення права керувати транспортними засобами строком від двох до трьох років.

Згідно діючого законодавства за ненадання переваги в русі транспортним засова аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції передбачено штраф в розмірі 510 грн.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що керувати автомобільним транспортом на підпитку стало дуже дорого.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, повернення раніше сплаченого транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47