Керувати автомобільним транспортним засобом на підпитку стало дуже дорого

7
Лип
2016

Верховна Рада посилила відповідальність водіїв за керування транспортними засобами у стані сп’яніння, а також за відмову від проходження у встановленому законом порядку огляду на стан сп’яніння. Таке рішення підтримало 243 народних обранці.

GLYADYK.COM.UA_AutoYrist_vozvrat_voditelskih_pravЗгідно прийнятих змін, якщо водія вперше упіймають за керуванням авто у нетверезому стані, або якщо він відмовиться пройти огляд на стан сп’яніння його позбавлять водійських прав на один рік та накладуть штраф, який становитиме 10200 грн.

Якщо протягом року водієм буде повторно допущено керування у стані сп’яніння, або ж він відмовиться від оглядну на стан сп’яніння до нього буде застосована санкція у виді позбавлення права керувати транспортними засобами на три роки та адміністративного штрафу у розмірі 20400 грн.

Вчинення особою, яка двічі протягом року піддавалась адміністративному стягненню за керування транспортними засобами у стані сп’яніння втретє матиме наслідком позбавлення прав на десять років та штраф – 40800 грн.

Закон вступить в силу наступного дня після його офіційного опублікування.

Раніше АвтоЮрист повідомляв, що в Україні почали тестувати камери автоматичної фіксації порушень ПДР.

Адвокат по ДТП
Стягнення шкоди
Оскарження штрафів

Юридична консультація з питань позбавлення права керувати транспортними засобами, стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП, ввезення транспортних засобів в Україну (у т.ч. по Стамбульській конвенції, митне оформлення та реєстрація транспортного засобу), оскарження транспортного податку, а також з усіх інших юридичних питань.
Телефонуйте: 067 157-24-14, 099 538-60-47 або 093 602-83-47